• Tekstilkent, Koza Plaza B Blok K:7 N:24 Esenler / İstanbul
  • Email: info@farmamed.com.tr
Bize Hemen Ulaşın 0212 438 74 43

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDAFirmamız 1989 yılında sağlık alanında dünyada öne çıkan gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek, medikal ürünleri tanıtmak, pazarlamak ve satış yapmak amacıyla İstanbul'da faaliyete başlamıştır.

Başlangıçta Sterijen marka ürünlerin Marmara bölge bayiliğini üstlendik. Daha sonraki yıllarda ürün çeşitlerimizi genişlettik. İlk olarak dünyada en eski üreticilerden biri olarak bilinen, en kaliteli Tansiyon Aletleri ve Steteskoplarını üreten Alman ERKA firmasının Türkiye Temsilcisi olarak sağlık sektörüne hizmet vermeye başladık.

Daha sonraki yıllarda yeni markaların ve ürünlerin firmamız bünyesine katılmasıyla ürün çeşitlerimizi arttırarak gelişmemizi sürdürmekteyiz.

Amacımız, kalitesini dünya ölçeğinde kanıtlamış firmaların yeniliklerini ve ürünlerini takip ederek sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli ürünleri ve hizmeti sağlamaya devam etmektir.

Kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla, iş ortaklarımızın ve iş arkadaşlarımızın mutlu ve gurur duyduğu bir firma olmayı sürdürerek büyümeye devam etmek, üzerine titrediğimiz ve asla vazgeçemeyeceğimiz temel felsefemizdir.

Hedefimiz, kuruluşumuzdan bu güne kurumsal anlayışımızı daha da geliştirerek, her hizmetimizi ve işimizi ilk heyecanla yapmayı kalite politikamız olarak belirleyerek sıfır hata ile hizmet vermektir.